Wesołych świąt Wielkiej Nocy!

by - niedziela, kwietnia 20, 2014

Kochani! Życzę wszystkim Wam, którzy spędzacie te święta przed monitorem komputera, ekranem telewizora, na świeżym powietrzu, w łóżku, przy stole czy gdziekolwiek jesteście, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. By ten czas spędzony był w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, a przepełniał go spokój, radość i harmonia. 


Oczywiście nie byłabym sobą jakbym nie znalazła czegoś śmiesznego w internecie i takimi życzeniami również Was poczęstuję! :)

Wersja dla chłopaków:

Siedzi zając jaja lize, już Wielkanoc coraz bliżej! Może trafi się samica i zajączek se pokica. No i ona raz do roku lubi poczuć jaja w kroku. Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była tez owocna twoja palma wielkanocna.!

Wersja dla dziewczyn:

Jajka smacznego, tyłeczka mokrego,
zajączka słodkiego, baranka potulnego,
wódeczki kapeczkę, piwa pełną beczkę,
zabawy do rana, byś nigdy nie była sama.

Zobacz także:

3 komentarze

  1. Życzenia są świetne :) Również życzę Ci jak najlepiej spędzonych świat w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, pomyślności i wieluuu wspaniałych książek i jeszcze więcej pozytywnych recenzji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne, pozytywne życzenia! Nic dodać, nic ująć, więc mówię po prostu: wzajemnie. :)
    + Dołączam do obserwatorów i czekam na następne posty. :)

    shelf-of-books.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło, że poświęciłeś swój czas i przeczytałeś mój wpis. Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, za każdą radę i krytykę. Mam nadzieję, że jeszcze do mnie zawitasz czytelniku!