Zakończenie wyzwania Fantazyjny Alfabet Stronicowy 2015 - wyniki

by - niedziela, stycznia 03, 2016

Rok 2015 dobiegł końca i tym samym czas zamknąć moje autorskie wyzwanie. Czy ukaże się kolejna edycja jeszcze nie wiem. Prosiłabym wszystkich zainteresowanych o wypełnienie ankiety, która lada chwila pojawi się po prawej stronie. Chciałabym się rozeznać ile osób chciałoby ewentualnie wziąć udział w moim wyzwaniu w roku 2016. Na pewno do dnia 15 styczeń dam znać czy wyzwanie będzie kontynuowane czy nie. Od razu podkreślam, że nie ma się czym martwić. Recenzje, które odpowiadałyby literce w danym miesiącu, a były udostępnione w tym roku szybciej niż 15.01 będą brane również pod uwagę :) w końcu to wyzwanie roczne :)

Aby nie przedłużać, podsumujmy cały rok 2015. Wyniki przedstawiają się następująco.

Podsumowanie roczne:

Recenzje biorące udział w wyzwaniu:

Klasyfikacja według liczby przeczytanych stron:
 1. Addictedtobooks - 448 stron (kwiecień) 794 stron (maj) 432 stron (czerwiec) 1 173 stron (lipiec) 864 stron (sierpień) 333 stron (wrzesień) 400 stron (listopad) 1 254 stron (grudzień) = 5 698 stron
 2. martucha180 - 828 stron (lipiec) 2 370 stron (sierpień) 1 341 stron (wrzesień) 128 stron (listopad) 616 stron (grudzień) = 5 283 stron
 3. Oxfordka - 387 stron (maj) 682 stron (lipiec) 456 stron (grudzień) = 1 525 stron
 4. Tala Z. - 412 stron (maj) = 412 stron
 5. Nella N. - 376 stron (marzec) = 376 stron
 6. Ewa - 272 stron (maj) = 272 stron
 7. Tenebris = 0 stron

Dotychczasowe literki:

Styczeń - T
Luty - C
Marzec - Z
Kwiecień - G
Maj - K
Czerwiec - F
Lipiec - P
Sierpień - S
Wrzesień - M
Październik - Ł
Listopad - B
Grudzień - A


WYNIKI:
Miejsce 1: addictedtobooks
Miejsce 2: martucha180
Miejsce 3: Tala Z.
Miejsce 4: Nella N.
Miejsce 5: Ewa
Miejsce 6: Tenebris

Addictedtobook wygrała moje wyzwanie można powiedzieć jedną książką. Razem z martuchą cały czas aktywnie brały udział w moim wyzwaniu, byłam nawet mile zaskoczona, że godzinę przed końcem roku Ola (Addictedtobook) zdążyła jeszcze podesłać jedną pozycję, która uratowała ją przed drugim miejscem. W szczególności to Wam dziewczyny gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w moim wyzwaniu. Pozostałe osoby podesłały zaledwie jedną pozycję i na tym się skończyło, jednak również dziękuję, że postanowiły się chociaż raz w miesiącu wziąć udział w moim wyzwaniu. Tak na prawdę (wiem, że znowu się rozpisuję, przepraszam ale chciałabym tyle powiedzieć/napisać) do dziś dnia nie wiedziałam jak nagrodzić osobę z pierwszego miejsca, ale mam już pomysł. Nie jest to może coś och i ach, ale mam nadzieję, że umili czas. 

Z racji, że Marta równie czynnie brała udział w wyzwaniu i praktycznie szła łeb w łeb z Olą, ba czasem nawet była lepsza, Marta również dostanie ode mnie nagrodę niespodziankę :) a co! będę taka zła i nie powiem co :P 

Jeśli chodzi o Olę.

Nagrodą jest jedna z książek, które widzisz na zdjęciu poniżej + unikatowy tomik napisany przez czytelników bloga Magdaleny Kordel + jakaś tam niespodzianka ode mnie :P

Tomik, w którym znajduje się również moje opowiadanie [klik]1. Trafny wybór - J.K. Rowling
2. Pretty Little Liars. Kłaczuchy - Sara Shepard
3. Części intymne - Izabela Sowa
4. Córka czarownicy - Anna Klejzerowicz
5. Strażniczka - Lee Carroll (2 cz)
6. Pułapka uczuć - Colleen Hoover
7. Dotyk Julii - Tahereh Mafi
8. Tak się nie robi - Edyta Łysiak

Martę i Olę prosiłabym o podanie swoich adresów do wysyłki na pocztę ( linkinka08@wp.pl ) oraz Olę o wskazanie wybranej książki. Nagrody postaram się wysłać jeszcze w tym miesiącu. Termin wydłużam dlatego, gdyż ostatnio nie mam jak dostać się do miasta, co wiąże się z brakiem dostępu do poczty, sklepów i w ogóle wszystkiego :D

Mam nadzieję, że moje wyzwanie się Wam podobało i być może spotkamy się w kolejnej odsłonie o ile taka będzie :) Pozdrawiam serdecznie - Literka. W razie pytań, piszcie w komentarzach, an wszystko odpowiem. 

I jeszcze jedno. Zapraszam Was na stronę Literackiej na Facebooku. Tam będziecie mieli pewność, że nic nigdy Was nie ominie, nawet jeśli moje menu zarasta kurzem :)

Zobacz także:

18 komentarze

 1. Samej sobie muszę przyznać, że jak na pół roku, to naprawdę osiągnęłam niezły wynik, bo w jednym miesiącu nic mi się nie udało przeczytać na Ł.
  Nie powiedziałabym, że jesteś zła, raczej bardzo tajemnicza!
  I czekam na kontynuację wyzwania... jeszcze drugie tyle literek, jak nie więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy będzie kontynuacja to się zobaczy, ja tymczasem czekam od Ciebie na adres do wysyłki niespodzianki :D

   Usuń
 2. Adres wysłałam wczoraj wieczorem, dotarł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałam @ raz jeszcze.

   Usuń
  2. Dotarł dziś. Wczoraj nic nie miałam :)

   Usuń
 3. Super podsumowanie, gratuluję i polecam "Trafny wybór".

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że następna edycja się odbędzie ;D
  Dotarł mój mail? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dotarł. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem to obie paczki wyślę w poniedziałek :)

   Usuń
 5. Gratulujemy :) I świetne podsumowanie :)

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  + obserwujemy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jak na pierwszy raz cieszę się za tak pozytywny odbiór :)

   Usuń
 6. Zaintrygowałaś mnie tym wyzwaniem. Rozumiem, że chodzi o czytanie książek, których tytuł zaczyna się na daną literę? Jak jest litera teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, aczkolwiek literka jest tylko utrudnieniem. Ważna jest ilość stron. Kto przeczyta najwięcej ten wygrywa, a literka jest utrudnieniem, żeby nie było tak łatwo :) i tyczy się ona pierwszej litery tytułu oraz nazwiska autor :)

   Usuń
 7. Pierwszy raz widzę to wyzwanie, a wygląda na naprawdę ciekawe :D pozdrawiam, ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz pierwszy raz ponieważ ma roczek :) malutkie, skromne, stworzone przez ciekawość czy podołałabym takiemu przedsięwzięciu. Jeśli Marta i Ola czytają ten komentarz to dziś paczki ruszyły w świat :)

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. Właśnie o nagrody najbardziej się obawiałam. Pierwszy raz robiłam takie wyzwanie.

   Usuń
 9. Gratuluję uczestnikom! :)
  A Ciebie bardzo proszę o poinformowanie mnie na moim blogu, czy wyrażasz ochotę udziału w tegorocznej edycji "Grunt to okładka", bo aktualizuję listę uczestników. :)

  OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło, że poświęciłeś swój czas i przeczytałeś mój wpis. Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, za każdą radę i krytykę. Mam nadzieję, że jeszcze do mnie zawitasz czytelniku!